Ubytování pro studenty středních škol

Domov mládeže se nachází ve stejné budově jako SOU tradičních řemesel a Obchodní akademie ELDO, tj. Brno, Střední 59. K ubytování přijímáme studenty všech středních škol, středních odborných učilišť a vyšších odborných škol.

Jako jeden z mála domovů mládeže nabízíme ubytování i o víkendech a školních prázdninách (s výjimkou letních a zimních prázdnin).

Žáci jsou ubytování ve třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici mají klubovny, kuchyňky, knihovnu, půjčovnu sportovních potřeb, pračku a další vybavení pro každodenní pobyt. Využívat mohou také menší tělocvičnu a venkovní hřiště.

V klubovně domova mládeže jsou k dispozici stolní počítače s připojením na internet a bezplatné Wi-fi pro připojení vlastních notebooků.

V domově mládeže je nepřetržitá služba výchovných pracovníků, na které se žáci i jejich rodiče mohou kdykoliv obrátit.

Ceník ubytování:

Zákonný zástupce žáka nebo žák, je-li zletilý, hradí příspěvek na ubytování ve výši 1 300,- Kč měsíčně nebo 12 000,- Kč za školní rok. Výše úhrady se nemění, pokud žák není ubytován po všechny dny v měsíci.

Stravování:

V domově mládeže je možné se celodenně stravovat. Aktuální ceny stravy (mohou se měnit podle aktuálních cenových podmínek) jsou: snídaně: 28,- Kč, oběd 39,- Kč, večeře 42,- Kč. Bližší informace v sekci „školní stravování“.

V dopoledních hodinách je k dispozici školní bistro, nepřetržitě pak nápojový a potravinový automat.

Kontakt na domov mládeže:

Mgr. Milan Knecht
541 219 844
776 886 442
eldo-brno@seznam.cz

Jakékoliv další dotazy Vám kdykoliv zodpovíme na výše uvedených kontaktech. Po předchozí dohodě si můžete domov mládeže kdykoliv přijít prohlédnout, případně se přijít o podmínkách ubytování osobně informovat u vedoucího domova mládeže – Mgr. Milan Knecht.

 

Přihlášky k ubytování:

Přijímáme přihlášky k ubytování studentů všech středních škol, středních odborných učilišť a vyšších odborných škol na školní rok 2018/2019.

Pokud máte zájem o ubytování, vyplňte prosím přihlášku k ubytování, která je k dispozici v domově mládeže nebo ke stažení na této webové stránce, a doručte ji na adresu domova mládeže. Obratem se s Vámi spojíme a uzavřeme s Vámi smlouvu o ubytování.

Studenti jsou přijímáni k ubytování podle pořadí došlých přihlášek až do vyčerpání kapacity domova mládeže. Vzhledem k zájmu a počtu volných míst doporučujeme doručit přihlášku co nejdříve. Po předchozí domluvě nás můžete kdykoliv navštívit, seznámit se s domovem mládeže a jeho chodem a v případě zájmu na místě vyplnit přihlášku.