Stravování

Pokyny k registraci strávníka školy

ke stažení zde

Školní jídelna

Naše škola od 1. září 2010 zahájila provoz automatizovaného stravovacího systému. Stravovací systém je založený na identifikaci strávníka pomocí bezkontaktního čipu. Důležitým rysem systému je princip plné odpovědnosti strávníka za objednávky. Strávník odpovídá i za stav svého účtu (dostatečný kredit), který je podmínkou pro možnost objednávání a tím i odběru stravy.

Veškeré platby za obědy jsou prováděny bezhotovostním způsobem přes bankovní účet školy

19-8643240207/0100

Variabilním symbolem plateb je osobní číslo, kterým se žáci přihlašují do stravovacího systému – přiděluje paní Poulíková.

Celý systém pracuje na základě konta, tzn., že poukážete Vámi zvolenou částku na účet a teprve potom si může žák objednávat a odebírat obědy až do doby, než se stav konta vyčerpá. Informace o stavu konta žáka, objednávání stravy a kontrolu nad odebíráním objednaných a zaplacených jídel budete mít k dispozici na internetových stránkách školy http://stravovani.skolyjh.cz v nabídce objednávání obědů. Žáci mohou objednávky provádět také pomocí veřejné internetové sítě (mimo školu) http://stravovani.skolyjh.cz nebo ve vstupní hale na objednávkovém terminále.

Provozní doba školní jídelny

Snídaně                          6,00 –  8,00 hod
Obědy                            11,20 – 12,20 hod
Večeře                           17,00 – 17,30 hod

  • Výdej snídaní a večeří pro ubytované žáky, probíhá ve školní jídelně v 7. patře
  • Výdej obědů pro žáky SOU, VOŠ a OA Eldo, probíhá 1. a 2. září 2014 ve školní jídelně v 7. patře, od 3. září 2014 ve školní jídelně – suterén školy
  • Výdej obědů pro pedagogické pracovníky a zaměstnance školy probíhá od 1. září 2014 ve školní jídelně v 7. patře
  • Ceny stravného platné od 1. 9. 2014:

– celodenní stravování     109,- Kč
– snídaně                              28,- Kč
– oběd                                   39,- Kč
– večeře s doplňkem          42,- Kč

Podmínkou pro objednávání obědů je odevzdaná vyplněná přihláška a poukázání peněz na účet školy. Objednávky obědů lze provádět po zveřejnění jídelníčku na příslušný měsíc, což je obvykle 14 dnů předem.
Po zakoupení bezkontaktního čipu, je možné objednávat obědy na terminálu umístěném ve vestibulu školy,
na internetu – http://www.skolyjh.cz/stravovani, vždy do 13. hodiny předcházejícího dne.
Odhlášení lze provést do 8. hod ranní téhož dne i na tel.čísle 541219843 / kl.123.

Prodej čipů – studijní oddělení škol

OA – p. Sedláková – 2. patro, kancelář č. 263

SOU a VOŠ – Bc. Poulíková 7. patro – kabinet č. 740.

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLNÍHO BISTRA ELDÍK

Pondělí – čtvrtek           7,30 – 14,30 hod
Pátek                                 7,30 – 13,00 hod

Nabídka sortimentu teplých a studených pokrmů, pečiva, ovoce, mléčných výrobků, cukrovinek, zmrzlin, nápojů teplých i studených. Doplňkový sortiment – časopisy.

V Brně dne 1. 9. 2014
Bc. Marie Poulíková, vedoucí oboru služeb

Přihláška ke stravování

Přihlášku ke školnímu stravování si můžete stáhnout zde.

Podmínkou pro objednávání obědů je odevzdaná vyplněná přihláška a poukázání peněz na účet. Objednávky obědů lze provádět po zveřejnění jídelníčku na příslušný měsíc, což je obvykle 14 dní před začátkem měsíce.

Nabídka studené, teplé kuchyně a cukrářských výrobků:

Vyberte si z naší nabídky studené, teplé kuchyně a cukrářských výrobků, které pro Vás rádi připravíme ve vysoké kvalitě a za rozumné ceny.

IX. Gastroden

1. 7. 2009

Dne 10.června 2009 pořádala SOU tradičních řemesel a Vyšší odborná škola s.r.o., již IX. Gastroden, který se konal se pod záštitou Asociace kuchařů a cukrářů České republiky a Hotelu Avanti Brno.

Hosté a návštěvníci zde mohli shlédnout vystavené závěrečné práce žáků oboru kuchař číšník, dále práce žáků nižších ročníků a výrobky uměleckých oborů tradičních řemesel. Své dovednosti předvedli na slavnostním zahájení naši barmani David Kuře a Libor Strakerle fleerovou show, obory kadeřnice a kosmetička tanečním vystoupením, hudební skupina Včeličky uvedla své pěvecké vystoupení a na závěr rozproudila dění svým super show návštěva z Prahy. Naši absolventi Lukáš Koros a Carlos González, kteří se věnují barmanství – fleeru profesionálně a reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích.