Ubytování pro studenty vysokých škol

Studenti vysokých škol jsou ubytováni odděleně od studentů středních škol v budově domova mládeže Brno, Střední 59.

Jako jeden z mála domovů mládeže nabízíme ubytování i o víkendech a školních prázdninách (s výjimkou letních a zimních prázdnin).

Studenti jsou ubytování v pokojích, které mohou být jedno, dvou nebo třílůžkové, s vlastním sociálním zařízením. K dispozici mají klubovny, kuchyňky, knihovnu, půjčovnu sportovních potřeb, pračku a další vybavení pro každodenní pobyt. Využívat mohou také menší tělocvičnu a venkovní hřiště.

V klubovně domova mládeže jsou k dispozici stolní počítače s připojením na internet a bezplatné Wi-fi pro připojení vlastních notebooků.

Ceník ubytování:

5.000,- Kč měsíčně za celý pokoj
1.667,- Kč za osobu při obsazení tří lůžek
2.500,- Kč za osobu při obsazení dvou lůžek

Stravování:

V domově mládeže je možné se celodenně stravovat. Aktuální ceny stravy (mohou se měnit podle aktuálních cenových podmínek) jsou: snídaně: 28,- Kč, oběd 39,- Kč, večeře 42,- Kč. Bližší informace v sekci „školní stravování“.

V dopoledních hodinách je k dispozici školní bistro, nepřetržitě pak nápojový a potravinový automat.

Kontakt na domov mládeže:

Mgr. Milan Knecht
541 219 844
776 886 442
eldo-brno@seznam.cz

Jakékoliv další dotazy Vám kdykoliv zodpovíme na výše uvedených kontaktech. Po předchozí dohodě si můžete domov mládeže kdykoliv přijít prohlédnout, případně se přijít o podmínkách ubytování osobně informovat u vedoucího domova mládeže – Mgr. Milan Knecht.

Přihlášky k ubytování:

Pokud máte zájem o ubytování, vyplňte prosím přihlášku k ubytování, která je k dispozici v domově mládeže nebo ke stažení na této webové stránce, a doručte ji na adresu domova mládeže.

Studenti jsou přijímáni k ubytování podle pořadí došlých přihlášek až do vyčerpání kapacity domova mládeže. Vzhledem k zájmu a počtu volných míst doporučujeme závazně rezervovat místo co nejdříve. Po předchozí domluvě nás můžete kdykoliv navštívit a seznámit se s domovem mládeže a jeho chodem.